Pristatymo sąlygos

Prekes pristatomos tik Lietuvos teritorijoje.
Pristatymo laikas: užsakytas prekes po užsakymo patvirtinimo (užsakymo apmokėjimo) atsiųsime Jums per 12 darbo dienų. Užsakymai atlikti šeštadieniais, sekmadieniais ar švenčių (nedarbo) dienomis yra pradedami vykdyti artimiausią darbo dieną, nuo kurios skaičiuojasi 12 darbo dienų iki užsakymo gavimo. Už prekių pristatymą Kuršių Nerijoje gali tekti susimokėti papildomai.
* Užsakymai viršijantys 10 dėžių (500 skydų arba 200 butelių skydų karpymui) yra ruošiami individualiai ir jų pristatymas gali užtrukti ilgiau nei 12 darbo dienų, apie tai būsite informuoti gavus užsakymą.
* Užsakymai viršijantys 50 dėžių (2500 skydų arba 1000 butelių skydų karpymui) yra atliekami individualiai. Prašome užpildyti užklausos formą esančią kontaktų puslapyje. Pristatymo laikas šiems užsakymams yra individualūs, kuris priklauso nuo užsakymo dydžio.

Netikslūs arba nepilni adresai: jei Jūsų užsakymas grįžo pas mus dėl netikslaus ar nepilnai pateikto Jūsų adreso, už pakartotinio siuntimo išlaidas susimokėti reikės sumokėti papildomai. Mes nesame atsakingi dėl blogai ar nepilnai pateikto pristatymo adreso dėl kurio Jūsų siunta gali nukeliauti kitur.